موقعیت مکانی وای فای و اپراتور جعلی در اندروید

دانلود نرم افزار ساخت موقعیت مکانی جعلی در اندروید

ساخت موقعیت مکانی جعلی برای اندروید

چگونه موقعیت مکانی وای فای و اپراتور جعلی در اندروید ایجاد کنیم

آموزش تغییر موقعیت مکانی به صورت جعلی

ساخت موقعیت مکانی جعلی, دانلود نرم افزار ساخت موقعیت مکانی جعلی در اندروید, چگونه موقعیت مکانی وای فای و اپراتور جعلی در اندروید ایجاد کنیم, آموزش تغییر موقعیت مکانی به صورت جعلی, ساخت موقعیت مکانی جعلی برای اندروید, چگونه در اندروید به سادگی مکان جعلی را با جی پی اس نشان دهیم, چگونه در اندروید موقعیت مکانی جعلی بسازیم, آموزش تغییر موقعیت مکانی به صورت جعلی در مسنجر ها, دانلود فیک جی پی اس, تغییر موقعیت مکانی در اندروید

امروزه با سریع تر شدن اینترنت و افزایش چشمگیر برنامه های اندروید باعث شده که گاهی بعضی از نرم افزار ها و بازی های موجود برای سیستم عامل محبوب اندروید فقط برای موقعیت مکانی خاص قابل استفاده باشد و سازنده آن بنا به دلایلی اجازه استفاده نرم افزار را برای استفاده در کشور های دیگر را نمیدهد .

برای مثال شما قصد دارید نرم افزاری را از گوگل پلی دانلود کنید ولی این نرم افزار فقط مختص استفاده در انگلستان باشد خوب شما برای دانلود این نرم افزار که نمی توانید به انگلستان بروید ولی خوشبختانه با امکاناتی که سیستم عامل محبوب اندروید دارد نرم افزاری را پیدا کردیم که می تواند موقعیت جعلی برای شما بسازد و شما می توانید براحتی در انواع مختلف گوشی های اندروید آن را نصب کنید و از آن استفاده کنید.

مرحله اول:

ابتدا شما نیاز به یک برنامه جعل موقعیت مکانی (GPS) نیاز دارید. برنامه‌های زیادی برای این‌چنین کاری وجود دارند اما ما از Fake GPS Location که رایگان هم هست استفاده می‌کنیم.

بعد از نصب برنامه و اجرای آن، از شما درخواست می‌کند که GPS خود را فعال کنید. همچنین بهتر است WiFi خود را برای گرفتن نتایج بهتر خاموش‌کنید (در اندروید از WiFi و GPS به‌صورت هم‌زمان برای پیدا کردن موقعیت مکانی شما استفاده می‌شود و این برنامه تنها موقعیت GPS شمارا تغییر می‌دهد و نه موقعیت مکانی که توسط WiFi  پیداشده است!).

برای اینکه موقعیت مکانی شما تنها بر اساس GPS کار کند وارد تنظیمات موقعیت مکانی  اندروید (Location Access) خود شده و GPS Satelites را فعال کرده و WiFi & mobile network location را نیز غیرفعال کنید.

مرحله دوم:

در این مرحله شما نیاز دارید تا با فعال کردن  Developer Option در اندروید موقعیت مکانی خود را جعل کنید. برای این کار تنها باید در بخش Setting>About phone فیلد Build Number  را چندین بار لمس کرده تا فیلد Developer options برای شما نمایان شود. با بازگشت به بخش Setting شاهد نمایان شدن Developer Option  هستید.

مرحله سوم:

حال اکنون حالت Developer option را فعال کرده و در همین بخش تیک فیلد Allow mock location را فعال کنید.

توجه: اگر در مراحل بعدی برای جعل موقعیت مکانی خود دچار مشکل شدید، گوشی خود را دوباره راه‌اندازی کنید.

مرحله چهارم:

اگر شما از اندروید ۶ به بالا استفاده می‌کنید، در بخش Developer Option باید برنامه جعل خود را در Mock location app انتخاب کنید.

مرحله پنجم:

حال بعد از انجام تنظیمات موردنیازی که گفتیم، وارد برنامه جعل موقعیت مکانی که نصب‌کرده‌اید شوید و در منوی بازشده با انتخاب GPS Only موقعیت مکانی که می‌خواهید سایت‌ها و برنامه ها از آن استفاده کنند را انتخاب کنید.

 

حجم : ۱ مگابایت دانلود نرم افزار Fake GPS