D  E  L  E  T     I  N  S  T  A  G  R  A  M     A  C  C  O  U  N  T

+آموزش کامل  و ساده حذف اکانت اینستاگرام

با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

delete-instagram-account1

نکات مهم در خصوص حذف حساب اینستاگرام :   بر خلاف برخی برنامه ها نظیر واتس آپ، حذف اینستاگرام از طریق خود نرم افزار اینستاگرام امکان پذیر نبوده و این کار باید حتما از درون وبسایت رسمی اینستا صورت گیرد. پس از حذف اکانت، تمامی موارد اعم از تصاویر، ویدئوها، کامنت‌ها، لایک‌ها، دوستان، فالوئرها و… کاملا پاک خواهند شد پس اگر ویدئو و یا تصاویر با ارزشی دارید قبل از حذف اکانت از آنها بکاپ گیری کرده و آن ها را در جایی ذخیره کنید. …. طبق گفته اینستاگرام، پس از پاک شدن اکانت، دیگر کسی امکان ساخت حسابی با همان نام را نخواهد داشت!

برای حذف اکانت Instagram مراحل زیر را همراه با تیم ودا قدم به قدم طی کنید :

۱- به آدرس مقابل از سایت رسمی اینستاگرام بروید. instagram.com/accounts/login

۲- مانند تصویر زیر با نام کاربری و پسورد مربوط به اینستاگرام خود وارد شوید.

 

instagram111

۳- حال وارد صفحه اصلی خواهید شد.همانند تصویر زیر بر روی نام کاربری خود در گوشه سمت راست و بالا کلیک کنید تا یک منوی کشویی برای شما باز شود.بر روی گزینه Edit Profile کلیک کنید.

instagrammm

۴- اکنون طبق تصویر زیر صفحه ی ویرایش اطلاعات پروفایل برایتان باز می شود.اما ما تنها با یک گزینه کار داریم و آن گزینه I’d like to delete my account در گوشه راست و پایین صفحه است.روی آن کلیک نمایید.

Delete-Instagram-Account-33

۵- حال صفحه ای باز می شود که از شما دلیل خروج از اینستاگرام را سوال می کند.مهم نیست کدام را انتخاب می کنید.همانند تصویر زیر گزینه اول را انتخاب و سپس پسورد اینستاگرام خود را یکبار دیگر وارد و نهایتا گزینه permanently deactivate my account در گوشه چپ و پایین صفحه را انتخاب نمایید.

Delete-Instagram-Account-44

۶- اگر مراحل فوق را گام به گام با ما آمده باشید به تصویر زیر که پیام موفقیت آمیز بودن حذف اکانت را نشان می دهد خواهید رسید.

Delete-Instagram-Account-55

درود شما با موفقیت حذف اکانت خود را انجام و به اتمام رسانده اید

موفق باشید – تیم ودا

برای ورود به پیچ رسمی تیم ودا در اینستاگرام  روی همین متن کلیک کنید