برنامه امنیتی و ردیابی موبایل Fonet (فونت)

اولین و برترین اپلیکیشن پر کاربردی ایرانی از نظر تیم ودا

کاملا واقعی و تست شده توسط تیم ودا

این برنامه در حال کرک توسط تیم ودا است که به زودی در سایت ودا منتشر خواهد شد!

با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

fonet-slider

توضیحات : Fonet یک اپلیکشن طراحی شده به زبان فارسی است که برای بالابردن امنیت و ردیابی گوشی طراحی شده است. برنامه ی بی نظیر برای محافظت و ردیابی گوشی های هوشمند گم شده می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است که به کمک آن می توانید گوشی های سرقتی خود را پیدا کرده و محل دقیق دستگاه خود را بر روی نقشه گوگل مشاهده کنید و یا آن را از راه دور به صدا در بیاورید! قبل از اینکه گوشی خود را گم کنید یا آن را سرقت کنند برنامه Fonet را نصب کنید و تلفن همراه خود را بیمه کنید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را پیدا کنید. اگر گوشی خود را گم کرده اید یا دزدیده شده است می‌توانید با استفاده از هر تلفن دیگری با ارسال رمز اختصاصی خود و کد مربوطه از طریق پیامک، موقعیت گوشی خود را بر روی نقشه دریافت کنید، حتی اگر گوشی شما به اینترنت متصل نباشد، این ابزار موقعیت گوشی را با استفاده از GPS و دکل های مخابراتی ردیابی میکند.

امکانات منحصر به فرد اپلیکیشن فونت Fonet اندروید:

دریافت موقعیت گوشی : این گزینه به شما مکان فعلی موبایل شما را نشان میدهد.

فعالسازی دزدگیر : وقتی که گوشیتونو پیدا نمیکنین و فکر میکنین که دزدیده شده , این گزینه رو کلیک کنید گوشی شما با بالاترین صدا آژیر گوشی فعال شود حتی در حالت سایلنت !

تماس با من : از راه دور به گوشی خود دستور دهید تا با یک شماره دیگر تماس بگیرد و بدون اینکه کسی متوجه شود، صداهای اطراف گوشی خود را بشنوید.

دایورت تماس‌ها و پیامک‍‌ ها : با استفاده از این گزینه میتونید تماس های وارده رو به شماره دلخواه انتقال دهید.

حذف تمامی اطلاعات : اگر گوشیتون دزدیده شده و میترسین که اطلاعاتتون پخش بشه این گزنه رو انتخاب کنید تا اطلاعات پاک شود.

اعلام تغییر سیم‌ کارت : اگر کسی که گوشی شما رو دزدیده سیم کارت رو عوض کنه , به همراه گزارش شماره سیم کارت وارد شده رو براتون میگه !

یکی از موضوعاتی که اینجا مطرح است که نرم افزار fonet رایگان نیست و جهت استفاده ازین نرم افزار پیشرفته و فارسی فونت باید مبلغ ۹۵۰۰ تومان با پرداخت درون برنامه ای بپردازید. که فکر میکنیم در قبال بیمه کردن گوشی تان در زمان دزدی تا سریع تر بیابید ارزشش را دارد و همچنین زحمات تیم پشتیبانی و برنامه نویسی ایرانی تحت حمایت شما قرار بگیرند.

حجم ۲ مگابایت دانلود با لینک مسقیم