افزایش سرعت اینترنت و کاهش پینگ در بازی با Nebulo + آموزش

 باز کردن یوتوب بدون نیاز به وی پی ان و رفع تمام تحریم ها

Nebulo چیست ؟

تا حالا شده برای دسترسی به بازی ها پینگ خیلی بالایی داشته باشید ؟

یا تا به حال شده بخواید  سرعت بالاتری برای وصل شدن به به یک سایت داشته خارجی داشته باشید ؟!

راه حل این ها استفاده از DNS هست که مخفف Domain Name System باید بگم که خیلی از سرویس ها به صورت رایگان برای کاربران DNS منتشر می کنند که از این DNS ها میتونیم به Quad9 , Cloudflare , SecureDNS و …. اشاره کنیم.

خب حالا چطور بفهمیم کدوم برای ما مناسب هست ؟؟!

اینحاست که Nebulo به کمک ما می آید و تمام DNS های رایگان که از پروتکل های DNS-over-HTTPs یا DNS-over-TLS استفاده می کنند رو برای ما لیست می کنه و تک تک این DNS هارو برای ما تست میکنه و بر اساس سرعت برای ما مرتبشون میکنه البته باید بگم این DNS ها قابلیت های خاصی هم دارن مثل از بین بردن تبلیغ ها، کنترل فضای امن برای کودکان، رفع تحریمات YouTube یا حتی حذف تبلیغات YouTube و قابلیت های جالب دیگه که می تونید بعد از استفاده برای ما هم به اشتراک بزارید.

 

آموزش تصویری استفاده از Nebulo

خب در بخش اول باید همه DNS هارو اسکن کنیم برای اینکار طبق تصویر بر روی آیکون آنت کلیک کنید.

در بخش دوم باید بر روی Start The Test کلیک کنید تا اسکن رو آغاز کنه.

در بخش سوم منتظر میمونیم اسکن تموم بشه و بعد اولین DNS رو انخاب میکنیم و به صفحه اول بر میگردیم و بر روی Start کلیک می کنیم.

خب حالا علامت کلید را داخل Notification bar می توانید ببینید که این نشون دهنده اینه که با موفقیت این برنامه شروع به کار کرده و بهترین DNS رو برای شما فعال کرده حالا می تونید به راحتی از اینترنت پر سرعت و امن استفاده کنید.

 

اضافه کردن DNS به صورت دستی به Nebulo

این برنامه در آخرین آپدیت به کاربران خود اجازه داده که DNS ها که لازم دارن و در لیست DNS ها نیس رو به صورت دستی اضافه کنن و بتونن اون DNS هم در لیست اصلی Nebulo مشاهده کنند.

 

آموزش تصویری اضافه کردن DNS به Nebulo

بر روی نماد سرور طبق تصویر کلیک کنید.

طبق تصویر بر روی Add A Server کلیک کنید.

 

خب حالا تنظیمات DNS خودتون رو وارد کنید و بعدش می بینید که به لیست DNS ها اصلی برنامه اضافه شده و می تونید به راحتی به عنوان یکی از DNS ها اصلی خود برنامه ازش استفاده کنید.

 


دانلود برنامه nebulo از گوگل پلی