آموزش قدم به قدم امنیت در اینستاگرام

اکانت خود را فوق امنیتی کنید

با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

توضیحات : هر شخصی علاقه مند استفاده از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام است که البته در قبال این علاقه مندی انتظاراتی هم در این میان رد و بدل میشود که امنیت نام دارد ، اگر در هر شبکه اجتماعی امنیتی موجود نباشد اطلاعات کاربران مورد تهدید قرار میگیرد ما در این پست از سایت ودا تمامی روش های موجود در زمینه امنیت سازی کامل اینستاگرام قرار داده شده است از جمله آموزش میتوان به روش حفظ اکانت بصورت همیشگی و روش های از دست ندادن آن به هر راهی است.


روش اول

رمز پیچیده : روش اول خیلی آشکار روان و ساده اما خیلی مهم است شما باید از رمز های پیچیده ای استفاده کنید.

مانند : اگر اسم شما سهیل باشد. s0h3!l2001 خیلی راحت دیدید که از حروف ، کاراکتر و اعداد در ساخت رمز استفاده شد ، شما هم رمز های خود را پیچیده سازی کنید.


روش دوم

تایید دو مرحله ای : روش دوم بسیار مهم و معروف است که در زمینه امنیت کاربرد بسیار زیادی در اکثر شبکه های اجتماعی دارد مانند تلگرام ، شما میتوانید با استفاده از سرویس دو مرحله ای اینستاگرام بهبود ۲ برابری امنیت به اکانت خود ببخشید این قسمت در بخش تنظیمات اینستاگرام قابل دسترسی است در این قسمت شما علاوه بر فعال کردن میتوانید علاوه بر آنکه به شما رمز پیامک میشود میتوانید از رمز های تایید دومرحله ای پیشفرض هم استفاده کنید.


روش سوم

متصل کردن اکانت به فیسبوک : شما با متصل کردن اکانت خود به فیسبوک خود میتوانید از هک شدن و یا از دست دادن اکانت خود جلوگیری کنید ، حتی اگر شماره و یا ایمیلتان هم روی اکانت نباشد شما باز هم میتوانید حساب کاربری خود را بازگردانی کنید به طوری که اگر اکانت خود را متصل کنید به فیسبوک شما از داخل اینستاگرام خود قادر به غیر فعال کردن آن نخواهید بود باید از طریق فیسبوک این اتصال را قطع کنید.

علاوه بر اینکه متصل شدن به اکانت فیسبوک به امنیت شما اضافه میشود قابلیت های جدید و زیبایی هم به اینستاگرام خود اضافه میشود نظیر ارسال پست همزمان در اینستاگرام و فیسبوک و قایلیت Instagram Business .


جلوگیری از دسیبل یا غیر فعال شدن حساب کاربری توسط اینستاگرام