دانلود نرم افزار لاین مانگا ژاپن ورژن ۴٫۱۴٫۲

با استفاده از این برنامه شما میتوانید روزانه با معرفی دوستان خود ده سکه رایگان دریافت کنید و اقدام به خرید استیکر در خود برنامه کنید که میتوانید از استیکرها در مسنجر لاین نیز استفاده کنید همچنین بعضی از استیکرهای لاین نیاز به دانلود این برنامه دارند که میتوانید از اینجا برنامه را دانلود و استفاده کنید .

line-manga-2

برای دانلود لاین مانگا تایوان اینجا کلیک کنید

برای آموزش تصویری گرفتن استیکر لاین مانگا اینجا کلیک کنید

توضیحات : شبکه اجتماعی LINE یکی از محبوب ترین شبکه های احتماعی موبایلی است که کاربران مختلفی را از سراسر دنیا در خود گنجانده است. این برنامه عالی با قابلیت های مختلف خود شامل به اشتراک گذاری تصاویر، ویدئو و موزیک به یکی از بهترین برنامه های موجود در استور گوگل می باشد که میلیون ها بار توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است. Line Manga برنامه ای مجزا و کمکی برای مسنجر لاین می باشد که به شما امکان می دهد برچسب ها و شکلک های اصلی و استیکرهای جذاب در برنامه لاین و خود برنامه لاین مانگا رو دریافت کنید.

تعدادی از استیکرهایی که در طی ماه ها در لاین معرفی می شوند نیاز به نصب و سینگ کردن به این برنامه رو دارند، همچنین میتوانید سکه های رایگان خود برنامه رو با دانلود کتاب های موجود دریافت و اقدام به خرید استیکر های لاین مانگا کنید.
در این برنامه روزانه می توانید ۱۰ سکه دریافت کنید و پس از به حد نصاب رسیدن تعداد سکه ها، استیکر مورد علاقه خود در برنامه LineManga رو به راحتی خرید و استفاده کنید.

 

توجه : برای استفاده از این برنامه در هنگام ورود نیازمند شماره ژاپن است ( فقط برای فعال سازی برنامه )

نمونه استیکر های لاین مانگا

line://shop/detail/893

Saint-Young-Men-Manga

line://shop/detail/5654

Cosmo-the-Hard-Boiled-Kindergartner

استیکر های زیادی داره لاین مانگا که خیلی زیبا هستید

 

حجم : ۲۵٫۱۵ مگابایت

دانلود لاین مانگا ژاپن ۴٫۱۴٫۲

دانلود لاین مانگا ژاپن ۴٫۵٫۳