آموزش آپلود ویدیو  بیشتر  از ۱ دقیقه در اینستاگرام که بعضی ها دارن می فروشنش

(تا ۷ دقیقه تست شده و ویدیو انتخابی نباید بیشتر از ۱۰ دقیقه باشه)

با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

توضیحات : همانطور که میدانید اینستاگرام طی فعالیت های خود در حوضه شبکه اجتماعی سابقه درخشانی دارد و تو این سال ها دارای یک سری محدودیت ها برای کاربرانش بوده است که از مهمترین آن ها میتوان به ارسال پست ویدیویی اشاره کرد در اول کاربران فقط میتوانستند فقط ۱۵ ثانیه ای ویدیو خود را آپلود کنند بعد ۳۰ ثانیه شد و در حال حاضر به ۶۰ ثانیه افزایش یافت و بیشتر از ۶۰ ثانیه نمیتواند آپلود کرد ما امروز در این پست از سایت ودا راهکاری را به شما میگوییم که قادر خواهید بود تا سطح ۷ دقیقه ویدیو آپلود کنید تا ۱۰ دقیقه هم میتوانید آپلود کنید ولی تا ۱۰ دقیقه تست شده است.

آموزش خیلی سادست پس با دقت مشاهده کنید

۱ – ابتدا داخل اینستاگرام گزینه + را برای پست گذاشتن بزنید و یکی از ویدیوهای داخل گوشیتون رو انتخاب کنید و گزینه Next را بزنید.

۲ – در صفحه بعد گزینه وسط صفحه TRIM را انتخاب کنید.

۳ – حالا در قسمت ویرایش ویدیو صفحه را به سمت ‍ چپ بکشید تا به آخر ویدیو برسید و دوباره گزینه Next را بزنید.

۴ – در صفحه بعد گزینه Tag People را زده و حتما یکی را تگ کنید(میتونید پیج خودتون هم تگ کنید) بعد از تگ کردن، یبار دکمه برگشت رو بزنید تا برگردید صفحه قبل.

۵ – حالا قسمت ویرایش ویدیو رو این بار تا جایی که میخوایید ویدیو رو پست کنید به سمت راست بکشید و دوباره گزینه ‍Next رو زده و در آخر گزینه Share را بزنید تا ویدیو چند دقیقه ای داخل اینستاگرام آپلود کنید.

حجم : ۷ مگابایت دانلود آموزش بصورت فیلم